Franczyza

ZAPRASZAMY DO GRONA NASZYCH FRANCZYZOBIORCÓW

Salon fryzjerski franczyza Marco Aldany to wyjątkowa oferta.

Otwarcie salonu fryzjerskiego Marco Aldany to dużo więcej niż tylko otwarcie salonu. Oznacza przyłączenie się do wiodącej sieci salonów fryzjersko-kosmetycznych w Hiszpanii, która z powodzeniem rozwija się także na innych rynkach. Możemy pochwalić się ponad 400 salonami działającymi w Europie, Ameryce Południowej i Afryce.

Bazując na doświadczeniach zbieranych przez ponad 50 lat i feedbacku z ponad 400 salonów działających na różnych rynkach, stworzyliśmy model franczyzy, który gwarantuje rentowność każdego z salonów należących do naszej sieci.

Od czasu powstania sieć salonów fryzjersko-kosmetycznych Marco Aldany kładła nacisk na rozpoznawalność marki. Dzięki temu wszyscy nasi franczyzobiorcy mogą korzystać z wizerunku wykreowanego na przestrzeni 50 lat obecności marki na rynku. Nasz logotyp, kolory firmowe, wystrój i wyposażenie naszych salonów … wszystko zaprojektowano starannie i z dbałością o szczegóły, aby stworzyć wyjątkową atmosferę dla naszych klientów. W każdym zakątku świata klienci z łatwością rozpoznają nasz wizerunek, wiedząc, że marka Marco Aldany reprezentuje wysoką jakość i prestiż.

Nasz dział B+R opracowuje protokoły działania, które pozwalają istotnie zredukować koszty oraz zagwarantować powodzenie. Nasz know-how pozwala nam zaoferować wyjątkowe korzyści, do których należą specjalne warunki finansowania, możliwość szkoleń i doskonalenia umiejętności, atrakcyjne warunki zakupu produktów renomowanych marek fryzjerskich i in.

Mogą Państwo dołączyć do grupy Marco Aldany i skorzystać z naszego doświadczenia i wsparcia. Zainteresowanych tematem salon fryzjerski franczyza prosimy o kontakt.


Skontaktuj się z nami

MAD Polska Sp. z o.o.
ul. Dźwigowa 3 lok. 5
02-437 Warszawa
marketing@marcoaldany.pl